2023.11.26. 11:58

Kiskőrösi győzelemmel zárt a Közép csoport

Egy halasztott mérkőzést vívtak meg ezen a hétvégén a vármegyei harmadosztályú bajnokság Közép csoportjában, a Tabdi–Kiskőrösi LC II. találkozót. A mérkőzést magabiztosan nyerték a vendégek 8–0 arányban, így a 6. helyen zárta, mindössze három ponttal a képzeletbeli dobogó 3. fokán álló Kunfehértó mögött.

Fotó: shutterstock.com / illusztráció

Tabdi KSE–Kiskőrösi LC 0–8 (0–4)

Tabdi, vezette: Rátkai Ernő (Lichtenberger Itsván, Varga Alex)

Tabdi: Csővári – Fábián, Kakulya, Fenyős, Szabó N., Tóth E., Sárdi, Hati, Damásdi, Tokai.

Kiskőrös II.: Brada – Lengyel, Pecznyik (Rimár 46.), Sinkó (Andrási 46.), Gyurián, Breznyán, Dicsa, Kriskó (Györgye 46.), Rácz, Szabó D., Lengvári (Szentgyörgyi 46.).

Gól: Sinkó a 6. Szabó Dávid a 9., 31., Lengyel a 44., 84., Rimár a 60., 71., Gyurián a 73. percben.