labdarúgás - NB III.

2019.08.18. 20:25

Kikapott a Monortól a KTE-Hufbau

Egy győzelem és egy döntetlen után vereséget szenvedett a KTE-Hufbau az NB III-as bajnokság Közép csoportjában. A 3. fordulóban a Monortól kapott ki a hírös városi alakulat a vasárnapi találkozón, amelyen a 40. perctől mindkét gárda tíz emberrel játszott.

Borbély Károly

Fotó: Bús Csaba

KTE-Hufbau–Monor 1–2 (0–1)

NB III.-as labdarúgó mérkőzés, Közép csoport, 3. forduló. Kecskemét, Széktói Stadion, 500 néző. Vezette: Sipos Katalin (Zahorecz Roland, László István)

Kecskemét: Kunsági – Tamaskó, Nánási, Fehér, Grünvald – Vágó, Karacs R. (Hegedűs, 72.) – Erdei, Kéri, Babolek (Peres, 59.) – Asztalos (Barna, 83.). Vezetőedző: Zoran Kuntics

Monor: Bozsó – Ficsor, Barthel, Tóth F., Pintér – Fisli (Krizsán, 90.), Hunya, Farkas Á. – Tóth Á. (Haragos, 85.) Adamcsek, Karacs D. Vezetőedző: Horváth Dávid

Gólszerző: Adamcsek (11-esből, 0–1) a 33., Karacs (0–2) az 55., Asztalos (1–2) a 64. percben.

Kiállítva: Grünvald és Adamcsek a 40. percben.