rögbi

2018.05.21. 14:38

Ezüstérmesek lettek a kecskeméti rögbisek

A magyar bajnokság döntőjében a Kecskeméti Atlétikai és Rugby Klub zsinórban harmadszor találkozott a Budapest Exiles gárdájával. A mérkőzést, akárcsak az előző két évben, ezúttal is a fővárosiak nyerték.

KARC – Budapest Exiles Rögbi bajmoki mérkõzés Széktói Stadion

Jól indult a mérkőzés a kecskemétiek számára, hiszen ők szerezték az első pontokat, a félidő derekáig 7–0-ra vezettek. Az Exiles előbb egyenlített, majd elhúzott 14–12-re, végül 21–12-es fővárosi vezetéssel vonultak pihenőre a csapatok.

A Bp. Exiles a második játékrészre is megőrizte a lendületét, így végül 48–22 arányban megnyerte a mérkőzést és a bajnoki címet.

Üröm a örömben, hogy a Kecskemét-Szentes közös csapat, a SzeKerCe 20–17 arányban diadalmaskodott az NB II.-es bajnoki döntőben.