2021.02.06. 22:26

Kapott gól nélkül győzte le az Eszéket a Kécske

Szombaton hazai pályán játszott előkészületi mérkőzést az NB III. Keleti csoportjában listavezető, a február végi bajnoki rajtra készülő Tiszakécskei LC labdarúgó csapata. Nagy Sándor gárdája a horvát első osztályban szereplő NK Osijek második csapatát fogadta és győzte le.

Gyurján, az egyik új kécskei igazolás remekül mutatkozott be, hiszen az ő fejesével szerezte meg a vezetést a 14. percben a Kécske. A 74. percben Pál András Lőtt a kapuba, ezzel 2–0 arányban győzött a Tiszakécske.

Tiszakécskei LC–NK Osijek II. 2–0 (1–0)

Tiszakécskei LC: Molnár – Farkas (Szabó D. 46.), Fülöp, Kiprich (Horváth Adrián), Ternován- Gyurján (Lovas 76.), Simon, Horváth Attila, Pongrácz (Pál 60.)- Albert (Zvara 60.), Kalmár

Gól: Gyurján a 14., Pál a 74. percben.