Sport Hírek

2007.10.14. 15:07

Kemény ellenfél ellen győzelem - Kiskunfélegyháza - Tiszaföldvár 27-24

Keményen harcoló ellenfelet sikerült legyőzni e a Kiskunfélegyháza TVSE NBI/B-s férfi kézilabda csapatának. A Tiszaföldváriak csak nehezen adták meg magukat. Az eredmény 27-24.

Szentirmay

Tíz napon belül kétszer is találkozott egymással a két csapat. Az első mérkőzést a Magyar Kupában játszották, ahol a kiskunfélegyháziak hat góllal bizonyultak jobbnak ellenfeküknél, és tovább jutottak.
A mostani bajnoki találkozón egészen más felfogásban játszó Tiszaföldvárral találták szembe magukat a félegyháziak.
Az első félidőben sokáig a vendégek vezettek, de aztán belelendültek Pásztorék, és a félidőre ötgólos előnyt szereztek.
Szükség is volt erre az előnyre, mert a második játékrészt szintén a vendégek kezdték jobban és feljöttek egy gólra. Az utolsó tíz percre ismét összekapták magukat Rapi Róbert legényei, és végül is három góllal megérdemelten tartották otthon a két bajnoki pontot. Ez azt is jelentette, hogy ezzel a győzelemmel, a táblázaton a Delfin KC mögé, a második helyre jöttek fel a félegyháziak.