Sport Hírek

2007.10.13. 12:55

A Fradi csúfos vereséget szenvedett Kecskeméten - KTE - Fradi 4:0 - Képgalériával

A nagy érdeklődés ellenére 3000 ezer hazai és közel ezer vendégszurkoló várja a csapatok pályára lépést a kecskeméti Széktói stadionban. A labdarúgó NB II Keleti csoportjának rangadója így is nézőcsúcsot hozott a KTE-barlangban. A találkozó Bede Ferenc sípszavára kezdődik el.

Rajtmár István

90. perc:
Lila-fehér ünnep Bede hármas sípszav után! A fradisták igencsak megfogyatkozott szurkolótábornak köszönik meg a bíztatást, akik nem túl lelkesen fogadják őket. A KTE az esélyeknek megfelelő győzelmet, - túlságosan is magabiztos győzelmet - aratott a múltjából már megélni sem tudó Ferencváros felett.

89. perc:
Ünnepel a hazai szurkolósereg, mind a két csapat már a végső sípszót várja, közben örjőng a hazai közönség, élteti a lila-fehér győzőket.

86. perc:
Szép egyérintős hazai akció végén, Csordás lövés fölé megy.

83. perc:
A két gólt szerző Yannick óriási ünneplésben hagyja el a játékteret, helyette Szabó Tamás a pályán.

81. perc:
Lipcsei sárgát kap.

77. perc:
Mátyus "lufot rúg", Kopunovics a kifutó kapus mellett a kapuba helyezi a negyedik hazai gólt, 4-0!

75. perc:
Az első gól szerzője helyett (Kormos) Ábel Zsolt a pályán.

73. perc:
"Ollézik" a hazai szurkolótábor, kedvenceik pedig hosszú ideig nem engedik a labda közelébe egy neves csapat mezét viselő, egyébként harmat gyenge ellenfelüket.

71. perc:
Koszó hagyja faképnél Mátyust, utolsó pillanatban szerelik.

66. perc:
Három hazai gól kellett ahhoz, hogy megjöjjön a kecskeméti szurkolók hangja, most zúg először az össznépi "hajrá KTE!". Lazics közben begyűjt egy sárgát.

65. perc:
Bartha helyett Fitos a Fradiban.

62. perc:
A focival keveset fogallakozó, annál többet reklamáló Vincz Ottó  arcon legyinti Némedit, megkapja a második sárgáját és mellé a pirosat is Bedétől. Tíz főre fogyatkozik a Ferencváros.

60. perc:
Yannick újabb gólja, Kopunovicstól kapja vissza a labdát és az apró kameruni ballal, a bal sarokba helyez, 3-0!

58. perc:
Kopunovics a mennybe mehetett volna: első labdaérintés teljesen üres helyzetbe hozza, de 15 méterről, ballal csúnyán mellé lő.

58. perc:
Balázs helyett Kopunovics lép pályára.

53. pedig:
Lipcsei passza után Lazics lövése alig kerüli el a kaput.

51. perc:
Lipcsei szabadrúgása megpattan, szöglet, de veszélytelen Fradi-próbálkozás.

48. perc:
KTE-helyzettel kezdődik, de Kormos kivárt a 16-oson belül és szerelik.

Ez a félidei eredmény, óriási taps kíséri öltözőbe a hazai a csapatot.

45. perc:
A csattanó: Csordás remek labdája Yannickhoz kerül és a népszerű "Janika" 18 méterről balról a hosszúba lövi, 2-0 a KTE-nek!

41. perc:
Egy KTE gólszerzési lehetőség. Némedi 20 méteres lövése a jobb alsó sarok mellett kerüli el a kaput.

38. perc:
Kulcsár helyett Nagy Sándort küldi pályára a Fradi edzője.

37.perc:
Különösebb indok nélkül lesz paprikás a hangulat, Vincze Ottó sárgát, Csank János edző "ejnye-bejnyét" kap Bedétől.

35. perc:
Szavicsot felrúgják a kaputól 25 méterre. A szabadrúgást Csordás végzi el, sajnos a kapu fölé céloz.

32. perc:
Bartha alattomos mozdulata ér sárga lapot.

29. perc:
Némedi 30 méterről lő, a labda fölé száll.

27. perc:
Az első focira emlékeztető pillanatsor: Yannicktól indul az akció, a labda Kormoshoz kerül és a saját nevelésű fiatal labdarúgó a kifutó kapus mellett a hosszú sarokba lő. A labda a kapufáról pattan a hálóba: 1-0 a KTE javára!

23.perc:
Balázs is kiérdemelt Bedétől egy sárgát. Az ellenkező oldalon Kulcsár megússza a sárgát Koszó buktatása miatt.

20. perc:
Egyenlített a Fradi, mármint a szögleteteket illetően, ám Vincz Ottó zsinórban elvégzett három sarokrúgása nem érdemel említést sem.

16. perc:
Vasas kap sárga lapot Csordás visszahúzásáért. A szabadrúgást követően Némedit szerelik szögletre. Sajnos ezúttal "a három korner egy tizenegyes" fociörökigazság nem jön be, Lovrics lövés fölé száll.

14. perc:
Lipcsei veszélyesen csavarodó szabadrúgása kerüli el a kaput.

12. perc:
2-0
a KTE-nek! Mármint a szögletarány, Szavics szöglete átszáll a védők és a támadók felett is, a balról bejövő labdát Szavics látványosan Csordás elé adja, az apró hazai támadó ballal lőhet, de gyengén és véd a kapus.

10. perc:
Az első kecskeméti próbálkozás: Yannick lövés megpattan egy védőn, így a Fradi-kapus könnyen hárít.

8. perc:
A Fradinak fontosabb, ennek megfelelően a zöldeknél van többet a labda, de Tóth kapujáig még nem jutottak el. A lila-fehérek a kontrákra építenek.

4. perc:
Az első szögletet a KTE végezheti el. Szavics beívelés több hazai "jó fej" mellett száll el.