Hirdetés

2023.06.23. 10:55

Szervizszerelő állás Abraziv Kft.

PR cikk

ABRAZIV Kft. pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:
Szervizszerelő

Főbb feladatok:
- szemcseszóró gépek szerviz ellátása, karbantartása
- szervizeléssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
- alkatrész szükséglet felmérése, jelentése
- a szervizelt gépek és berendezések használatához kapcsolódó alkalmazástechnológiai tanácsadás

Az álláshoz tartozó elvárások:
- minimum középfokú gépészeti, gépszerelői vagy géplakatos végzettség
- megbízhatóság, pontosság, következetesség
- önálló munkavégzés
- „B" kategóriás jogosítvány
- felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel)
- több napos vidéki munkavégzés vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- lakatos végzettség
- hegesztői végzettség
- elektronikai ismeretek
- idegen nyelvismeret

Munkavégzés helye:
- Kecskeméti telephelyen és országszerte (kiszálló szerelő munkakörben)

Amit kínálunk:
- versenyképes havi alapjövedelem
- béren kívüli juttatás SZÉP kártyára
- tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás
- stabil, szakmai fejlődési lehetőség és hosszú távú karrierlehetőség

Állás típusa: Teljes munkaidő, folyamatos
Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
A pályázatokat a [email protected] e-mail címre kérjük küldeni.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a baon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában