2023.03.26. 18:39

A második félidő második felében tarolt a Jánoshalma – galériával

A 16. forduló után a 2. helyen álló Jánoshalma a 8. Kecelt fogadta a vármegyei első osztályú bajnokság 17. fordulójában. A mérkőzés a 64. percig 1–1-es döntetlenre állt, az utolsó huszonhat percben aztán beindult a hazai gólgyártás, és a Jánoshalma végül 6–1 arányban győzte le a Kecelt.

Fotó: Pulai Zsóka

Jánoshalmi FC–Kecel FC 6–1 (1–1)

Jánoshalma, vezette: Polyák Attila (Tóth István, Lichtenberger István)

Jánoshalma: Lengyel P. – Fenyvesi K., Túri (László D. 38.), Busa, Stojanovic (Fenyvesi B. 76.), Lengyel Sz. (Faddi 87.), Gáspár (Kisa 60.), Huszka (László B. 76.), Papp, Szabó Sz., Suhajda. Technikai vezető: Sarok Attila.

Kecel: Gerner – Vata (Patai G. 70.), Bányai, Gavula, Doszpod, Sendula P., Patai B. (Sajdik 70.), Torma, Pintyi (Vincze 76.), Csáki, Herczeg. Technikai vezető: Kapitány Gábor.

Gól: Lengyel Sz. a 8., 76., Huszka a 64., Doszpod (öngól) 68., Kisa a 70., Papp a 89., illetve Gavula a 24. percben.

Sárga lap: László D. 42., illetve Bányai 27. perc.