2024.03.19. 10:43

Fordított a Kaskantyú a Kunfehértó vendéglátójaként

A hétvégén a 15. fordulót rendezték meg a vármegyei harmadosztályú bajnokság Közép csoportjában. A dobogón nem változott a sorrend.

Az éllovas Akasztó II. biztosan győzött Szabadszálláson 4–0 arányban, így megőrizte az első helyét.

labdarúgás, Bács-Kiskun
Illusztráció
Fotó: Shutterstock

Kemény rangadót vívott a 2. helyen álló Kaskantyú hazai pályán a Kunfehértóval. Bár a Kunfehértó Horváth Ákos góljaival 2–0-ás vezetésre tett szert, Oroszi László az első játékrész végén szépített, aztán Kiss Patrik a 74. percben előbb egyenlített, majd a 87. percben a hazai győzelmet jelentő találatot is megszerezte. Ha lett volna ismétlés, Szklár Dávid azt már az öltözőben nézhette volna csak, miután a játékvezető kiállította. A 3. helyen álló Balotaszállás a Kecel II. vendégeként gyűjtötte be a három pontot. Remek meccset vívott egymással a Fülöpszállás és a Vadkert II. A 27. percben a Vadkert II. már 2–0-ra vezetett. A 75. percre fordított a hazai csapat, Varga Bence azonban a 91. percben megszerezte a vadkertiek egyenlítő gólját.