2023.12.22. 20:00

Győzelemmel zárt a ScoreGoal U19

Akárcsak az U17-es csapat, a ScoreGoal Kecskemét Futsal U19-es csapata is az ELTE-BEAC elleni hazai mérkőzéssel zárta a 2023-as esztendőt. A két piros lappal is színesített mérkőzést a kecskemétiek nyerték.

Hajnal Norbert (labdával) az U19-es csapat tagja, de a ScoreGoal NB III.-as felnőtt csapatában is szerepel

Fotó: Bús Csaba / archív-felvétel

Gondi Károly szerezte meg a hazaiak számára a vezetést az 5. percben, Sallai Dániel a 13. percben kettőre növelte az előnyt. A folytatásban Samson Ábris szépített, Sallai Dánel azonban a 31. percben visszaállította a kétgólos különbséget. Samson még egyszer közelebb hozta a csapatát, de a hazai Haász Benjámin, majd a vendég Samson kiállítását követően Tóth László beállította a végeredményt. Így 4–2 arányban győzött Móra Viktor csapata, és tizenegy lejátszott mérkőzést követően a 7. helyen áll.