2023.03.26. 07:38

Északon győzött az éllovas Solt és a 2. SC-Hírös-Ép is

A 18. forduló mérkőzéseit rendezték meg ezen a hétvégén a vármegyei másodosztályú bajnokságban. Az Északi csoportban mind az öt, e hétvégén esedékes mérkőzést lejátszották szombat délután.

Az SC-Hírös-Ép nem sok esélyt adott a Nyárlőrincnek

Fotó: Szentirmay Tamás

Két góllal legyőzte hazai pályán az éllovas Solt a Kiskunfélegyháza második csapatát. Az SC-Hírös-Ép nem sok esélyt adott a Nyárlőrincnek, már a 29. percben 3–0-ra vezetett a Kitl Zoltán által irányított gárda. A második félidőben alaposan próbára tették a hálókat Kerekegyházán, 2–1-es hazai vezetést követően 7–3 arányban győzött az Ágas ellen a Kerek.

A Kunszállás Lakiteleken bizonyította, hogy nem volt véletlen az elmúlt hétvégén hazai pályán, az SC Hírös-Ép ellen elért bravúr, ezúttal Lakitelekről vitték el a három pontot. Az 1–1-es félidő után háromszor is betaláltak a vendégek a hazai kapuba. A Csólyospálos–Kiskunmajsa örökrangadón nem született gól, így megosztoztak a csapatok a pontokon.

Kerekegyházi SE–Ágasegyháza SE 7–3 (2–1)

Kerekegyháza, vezette: Petyarity József (Czombos Zoltán, Fekete Bálint)

Kerekegyháza: Hefler G. – Sahin-Tóth, Garaci (Gazdag II. 64.), Krajcsovszki, Szécsényi (Gazdag I. 72.), Malecz, Hefler E., Szatmári, Bálint, Nagy N., Kovács S.

Ágasegyháza: Benkó – Lévai., Kiss Sz., Gudmon, Szabovik (Papp 72.), Szinkó (Somogyi 85.), Huber, Kadosa, Tapodi (Magyar 58.), Kenderes (Horváth V. 58., Lóczi. Technikai vezető: Papp Zoltán.

Gól: Bálint 8., 79., Malecz 23., Szatmári 48., Nagy N. 58., Gazdag II. 65., 87., illetve Kiss Sz. 21., Szinkó 62., 74. perc.

Solti FC–Kiskunfélegyháza II. 2–0 (1–0)

Solt, vezette: Hagymási Attila (Csire Róbert, Aradi Csaba)

Solt: Borbély – Fehér, Facskó, Szalánczi, Ludányi (Kurta 17.), Nagy M., Nitsch, Tóth M., Hajdú, Cislo, Pribék (Molnár 61.). Vezetőedző: Vaskó József.

Kiskunfélegyháza II.: Balla – Német, Tóth L., Horváth B., Besze, Szabó T., Karsai Kovács L. 73.), Szalai (Balog 80.), Szőke, Polgár, Fricska. Technikai vezető: Balog Huba.

Gól: Pribék 4., Facskó 82. perc.

SC Hírös-Ép Egyesület–Nyárlőrinci LSC 4–0 (3–0)

Kecskemét, vezette: Sebestyén László (Balogh Bence, Apró Ferenc)

SC Hírös-Ép: Andrásy – Szász (Hideg 52.), Nagy Sz. (Kitl 84.), Marozsi, Dani (Balog 46.), Pánczél (Szakter 46.), Parázs, Mécs, Kövecs (Horváth T. 46.), Gréczi, Maczelka.

Nyárlőrinc: Balla (Kecskés 46.) – Sajtos, Rimóczi (Túri 71.), Sáfár, Nyúl, Kovács M., Németh, Faragó, Kasza (Malomsoki 46.), Csomor (Utasi 66.), Sáfrány (Medveczki 66.).

Gól: Parázs 4., Gréczi 5., 29., Balog 70. perc.

Lakiteleki TE–Kunszállás SE 1–4 (1–1)

Lakitelek, vezette: Rabi József (Csákó Patrik, Golovics Attila)

Balla – Varga D., Tombácz, Steklács, Szbó Á., Illés (Kiss A. 85.), Kovács L. (Kovács M. 93.), Kakó, László, Dóka, Tamásy K. (Ivicz 56.)

Kunszállás: Kovács L. – Kovács G., Fekete T. (Fekete I. 64.), Polyák (Kása 77.), Ficsór (Jaskó 88.), Hatvani, Kertész Á., Jókai, Páli, Kuklis, Agárdi. Technikai vezető: Kertész Károly.

Gól: Szabó Á. 36., illetve Fekete T. 43., 62., Hatvani 83., Kertész Á. 94. perc.

Kiállítva: Dóka a 92. percben.

Csólyospálos–Kiskunmajsai FC 0–0

Csólyospálos, vezette: Tóth Csaba (Péter-Szabó Ottó, Vörös Gábor)

Csólyospálos: Andóczi-Balog – Novikov, Ábrahám-Furus (Balogh 90.), Zádori (Tóth D. 82.), Szabó B., Harkai, Kardos, Kertész, Maróti (Simon 75.), Marton (Patyi 53.), Bartalos.

Kiskunmajsa: Kovács K. – Szikora J. (Lengyel 62.), Nagy G., Csikós (Stránszki 64.), Csupity, Szikora T., Boros, Gera (Katona 76.), Lukács, Gilicze, Pocsai. Technikai vezető: Kis Péter.