Sport Bács-Kiskun

2012.03.03. 19:11

Potyogtak a fejesgólok Baján

Kétgólos előnyt herdált el a Bajai LSE KALO-MÉH csapata ma (szombat) hazai pályán, így a Szigetszentmiklós 2-2-vel utazhatott haza.

K. T.

Pedig a vendégek szinte semmi veszélyt nem jelentettek a bajai kapura. Igaz, a hazaiak sem formás támadásoknak, hanem két remek pontrúgásnak és Forgács, valamint Lógó fejesének köszönhették előnyüket a második félidő derekán. Ekkor azonban Burucz egy buta szabálytalansággal második sárgáját is megkapta Iványi sporttárstól, és mehetett zuhanyozni.

A rutinos gólvadászokat mozgósító vendégek négy támadóval kezdtek rohamozni, és a hazai védelem nem bírta a nyomást, két közeli biccentéssel egyenlítettek a vendégek.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a baon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!