2024.03.11. 18:54

Nyugaton csökkent a Miklós előnye

A hétvégén a vármegyei harmadosztályú bajnokság Nyugati csoportjában is elrajtolt a tavaszi idény. Mindjárt meglepetéssel indult az év, a Bátya ugyanis győzni tudott az éllovas Kunszentmiklós otthonában.

A Nyugati csoportban az első három sorrendjét illetően nem történt változás, viszont közeledett a Szakmár és a Dunapataj az éllovas Kunszentmiklóshoz. A 2023/24-es idényben ez idáig veretlen Miklósi GYFE ugyanis hazai pályán kikapott a Bátyától. (A vendégek a győztes találatot a 94. percben vitték be, Fekete Tamás révén.) A 2. Szakmár Fajszon győzött 5–2-re, a Dunapataj pedig Dunavecsén, 1–0 arányban.

labdarúgás, nyugati csoport, bajnokság
Fotó: shutterstock.com / illusztráció

Eredmények: Uszód KSE-Főnix SE Foktő II. 4–0, Miklósi GYFE-Bátyai SE 1–2, Hajós FC–Szentmárton SE 1–4, Dunavecsei SE-Dunapataji SE 0–1, Fajsz SE-Szakmár KSE 2–5, Császártöltési EFSK-Dunaszentbenedek KSE 3–2.