A Bajnokok győzelmével zárult az első végjáték

Ismét végjátékhoz érkezett a TV2 sport-reality-je, az Exatlon Hungary All Stars.

K. N.

Nehéz pályát kellett teljesíteniük a játékosoknak. Fotó: TV2

A végjáték szerdai napjának első szettjét a Bajnokok női játékosai nyerték 7-4-re.

A második szettben 1-0-s Bajnok vezetésnél a kecskeméti karatebajnok Virág Andris Rozs Gergővel versenyzett. Az akadálypályát egyszerre teljesítették a felek, de a pirosak játékosa nem kapta el az ügyességi játék fonalát, Geri gyorsabban tudta a kosárba gurítani a három labdát 1-1.

2-1-es Kihívó vezetésnél a kecskeméti tanuló, a harmadik évad nyertese, Herczeg-Kis Bálint Kempf Zozóval mérkőzött. Zozó gyorsabban teljesítette a pályát, majd az ügyességi feladatnál a Bajnoknak sült jobban a keze, így ki is egyenlített.

3-3-as egálnál Bálint ellenfele Jósa Danny volt. Bár Bálint az első két labdát simán bejuttatta a kosárba, a folytatásban Danny jobb volt és megszerezte a vezetést a Bajnokoknak.

4-4-nél ismét a korábbi páros versenyzett. A pirosak játékosa ezúttal simán behúzta a pontot, ismét előnyre téve szert 5-4.

6-4-es Bajnok vezetésnél Bálint Ungvári Miklóssal szállt szembe. Ekkor mindkét játékos túl volt már három versenyen, amiből mindhárom vereséggel zárult számukra. Bár a végén szorossá vált a meccs, a pontot végül a tavalyi nyertes Kihívó nyerte meg 6-5-re zárkózva.

A szettet végül remek játékkal Jósa Danny révén behúzták a Bajnokok, így biztossá vált, hogy a pénteki párbaj során a Kihívók közül kerül ki az első játékos, aki Kása András lett, mivel neki van a legrosszabb statisztikája a játékban.

A Bajnokok a győzelmet követően még hosszan ünnepeltek.