2010.04.18. 14:55

Vereség a döntő első meccsén

Az első szettben voltak nyerési esélyei a Kecskemétnek, de a döntő pillanatban a rutinos somogyiak keze volt a helyén.

R. I.

A férfiröplabda-élvonal egyik fél három győzelméig tartó bajnoki döntőjének első mérkőzését Kaposvárott, a címvédő otthonában rendezték.

A szokatlan időpontban, 12.30-kor kezdődött találkozón - sajnos - nem történt meglepetés: Diamant-Kaposvár - Kalo-Méh Kecskemét 3:0 (24, 20, 20).

Az első szettben voltak nyerési esélyei a Kecskemétnek, de a döntő pillanatban a rutinos somogyiak keze volt a helyén. A harmadik szettben sokáig a vendégeknél volt az előny, de 16-15-nél fordítottak a házigazdák és begyűjtötték a meccsgyőzelemhez szükséges haramadik szakaszgyőzelmet is.

Folytatás kedden 18 órakor, Kecskeméten.