2008.11.08. 15:01

Kecskeméti TE-Ereco - MTK Budapest 0:0 - Képgalériával

Soproni Liga NB I., 14. forduló Kecskemét, Széktói Stadion V.: Veizer Roland (Szpisják Zsolt, Albert István)

Baon.hu/kecskemetite.hu

1'' A kecskemétiek kezdik a mérkőzést.

5'' Jól érkezett be egy szabadrúgás után a labda,a védők azonban kifejelték.

6'': Savic készítette le Yannicknak a labdát, aki 19 méterről ballal a kapu fölé lőtt.

13'': Cukic vezetgette a labdát, majd 22 méterről megeresztett bombáját Végh a jobb felső sarok elől ütötte ki.

15'': Melczer 20 méteres szabadrúgását a jobb felső sarok elől húzta le Mitrovic.

20'': Csordás kapott remek kiugratást, a 16-oson belül már lőni készült, amikor az utolsó pillanatban mentettek előle az MTK-védők.

23'': Csordás 22 méterről középről próbálkozott, Végh fogta a pattogós lövést.

27'': Gyagya kapta a mérkőzés első sárgáját.

30'': Nagy Gábor lőtt kapu fölé 23 méterről egy szöglet után kivágott labdát.

33'': Kecskés lőtt fölé 25 méterről.

35'': Yannick passzát követően Litsingi lőtt 12 méterről, Végh a bal alsó sarok elől mentett szögletre.

36'': Mitrovic a 16-oson kívül szabálytalankodott Urbánnal szemben, Veizer játékvezető felmutatta neki a sárga lapot.

43'' Kecskés próbálkozott ismét 18 méterről, ez is fölé ment, bár már nem olyan sokkal, mint a korábbi lehetőségek.

45'': Némedi lövése zárta a félidőt, 17 méterről, kissé jobbról lőtt a bal felső sarok mellé.

2. félidő:

48'': Montvai tolta meg a labdát Yannicknak, akinek a bal lábáról azonban a lövés pillanatában leperdült a labda, a gyenge lövésecskét Végh fogta.

52'': Urbán hétméteres lövését védte Mitrovic.

58'': Montvai helyére Menyhárt állt be nálunk.

63'': Némedi indította Csordást, akinek 15 méteres lövése a védőkről vágódott szögletre.

65'': A vendégeknél Lencse László váltotta Nikházit.

69'': Cukic rúgta fel hátulról Kecskést a félpályánál, Veizer kiállította a szerb középpályást.

69'': Az esetet követően kisebb tumultus alakult ki a pályán, melynek végén Zsidai kapott sárga lapot.

73'': Yannick is elhagyta a pályát, Bagi érkezett a helyére.

75'': Csordás bal oldali szögletét Farkas 5 méterről fejelte kevéssel a kapu mellé.

76'': Nagy Gábor húzott befelé, majd 16 méterről a bal oldali oldalhálót találta el.

77'': Urbánt Gosztonyi váltotta a vendégeknél.

83'' Egy rossz lövés után Gosztonyi tudott volna még beleérni a labdába, de lemaradt róla, nincs gól.

85'' Nagy passzolt laposan középre egy labdát, amit nem hagytak Gosztonyinak átvenni, a csatár elesett, büntető nincs.

88'' Litsingi helyett Nagy érkezik a végére.

92'' Vége a mérkőzésnek.