Kajak-kenu

2024.06.16. 07:22

Suba Róbert ezüstérmes lett KL1-ben, a szegedi Eb-n

Suba Róbert ezüstérmet szerzett a KL1-es kategóriában a szegedi gyorsasági, para kajak-kenu és SUP Európa-bajnokságon.

Szombaton már döntőket rendeztek a szegedi gyorsasági, para kajak-kenu és SUP Európa-bajnokságon. A szombati para döntőkben összesen négy magyar volt érdekelt, KL1 200 méteren mindjárt kettő, a címvédő Kiss Péter Pál távollétében a kiskunhalasi születésű, jelenleg kiskőrösi illetőségű Suba Róbert és Juhász Tamás. A két versenyző szinte az egész távon végig egymás mellett lapátolt. A győzelmet végül a francia Remy Boulle szerezte meg Suba Róbert előtt, Juhász Tamás pedig negyedikként ért célba.