Futsal

2024.02.08. 14:45

Gólzáporos mérkőzésen a ScoreGoal hozta a derbit

Szerda este rangadót vívott az NB III-as bajnokságban a ScoreGoal, mely az éllovas Mórahalom VSE-t fogadta. A hazaiak végig nyitott találkozón az utolsó percben tudták megszerezni a három pontot a bajnokesélyes ellen.

Illusztráció

Fotó: Shutterstock

Az első félidő sokáig csak hatalmas taktikai csatát hozott, gólt nem, ám nem sokkal a lefújás előtt Marozsi Gábor be tudta venni a vendég kaput (1–0). Fordulás után Godó révén gyorsan egalizált a Mórahalom, de ennek csupán öt percig örülhettek. Előbb Gondi Károly volt eredményes kecskeméti részről, majd hat perccel a vége előtt Szabó Hunor is betalált (3–1). Úgy tűnt, hogy eldől a találkozó, de a vendégek nem adták fel. Albert Csaba duplájával három perc alatt visszajött az éllovas, amikor alig egy perc volt hátra (3–3). Maradt még azonban puskapor kecskeméti oldalon, Baglyas Mátyásnak hála így megnyerte a meccset a ScoreGoal.

A ScoreGoal szerdán városi rangadót vív a Dirner-Siland FC ellen, mely 20 óra 30 perckor kezdődik.

ScoreGoal–Mórhalom VSE 4–3 (1–0)

Kecskemét. V: Lászlai (Csöngető, Szöllősi)

ScoreGoal: Papp Z. – Dudás, Szabó H., Nagy L., Marozsi. Csere: Baglyas, Gáspár, Gondi, Nádudvari, Csőszi.

Mórahalom: Sági – Godó, Pető, Lévai, Albert. Csere: Péter, Törköly, Baucic, Molnár D.

Gól: Marozsi (20.), Gondi (27.), Szabó H. (34.), Baglyas (40.) ill. Godó (22.), Albert (36., 39.).