2021.01.26. 20:26

Vereséggel zárt a Mizse KC a Liga Kupában

Kedden este Békésen lépett pályára a férfi NB I./B Keleti csoportjában Mizse KC a Liga Kupa H csoportjában. A hazaiak magabiztos győzelmet arattak.

Forrás: shutterstock.com

Kedden este zárultak a férfi kézilabda Liga Kupa H csoportjában a küzdelmek. Az utolsó kör előtti 3. helyezett Optimum Solar-Békési FKC vendége volt a negyedik helyen tanyázó Mizse KC. A mérkőzést 18-15-ös első félidei vezetés után a hazai gárda nyerte 33–26 arányban. A lajosmizsei gólokból Vancsics János hetet, Imregi Ferenc és Hollós Máté pedig négyet-négyet vállalt. A Mizse KC ezzel a vereséggel a negyedik helyen zárt a G csoportban. Avar György csapata a hétvégén bár az őszről elhalasztott bajnoki mérkőzésen lép pályára Nyíregyházán.