labdarúgás - NB III.

2019.08.05. 17:42

Győzelemmel rajtolt a KTE

Győzelemmel kezdte a 2019/2020-as bajnokságot a Kecskeméti TE az NB III. Közép csoportjában. A hírös városi alakulat a Dabas-Gyón csapatát múlta felül vasárnap a Széktói Stadionban, így sikeresen debütált a kispadon Zoran Kuntics vezetőedző, aki először irányította tétmeccsen a lila-fehéreket.

Borbély Károly

Kecskeméti TE–Dabas-Gyón 2–0 (1–0)

KTE: Kunsági – Tamaskó, Nánási, Fehér Cs. (Karacs, 54.), Grünvald – Vágó, Hirman (Szabó D., 83.), Hegedűs M. – Peres, Asztalos (Barna B., 77.), Babolek. Vezetőedző: Zoran Kuntics.

Vágó Levente szerezte a hazaiak első gólját, egy kapu előtti kavarodásból lőtt a hálóba a 40. percben (1–0). Alig kezdődött el a második félidő, és növelni tudta előnyét a Kecskemét, Hirman Kristóf a 46. percben fejelt a kapuba, beállítva a 2–0-s végeredményt.

A Kecskeméti TE a második fordulóban a Rákosmente együttesénél vendégeskedik, a találkozó vasárnap 17 órakor kezdődik.