Megmérettetés

2023.05.10. 18:19

Jól teljesített idén is a szabadszállási tűzoltók csapata az Ultrabalaton versenyen

Tizenhetedik alkalommal rajtolt el Magyarország legnépszerűbb közösségi sporteseménye, az NN Ultrabalaton.

Gulyás Sándor

A szabadszállási tűzoltók

Fotó: Beküldött fotó

A magyar tengert megkerülő egykörös verseny egyben Közép-Európa leghosszabb futóversenye is, amelyet egyéniben, váltóban, futva vagy bringával is teljesíthettek a résztvevők. A megméretésen 1781 csapat állt rajthoz. A szabadszállási tűzoltók gárdája idén is teljesítette a 211 kilométeres távot, a tavalyi időeredményt megjavítva, 17 óra 01 perc 23 másodperces idővel, ami összesítésben az 54. helyhez volt elegendő, a céges csapatok kategóriájában a kilencedikek lettek. A csapat tagjai voltak: Bognár Lajos, Asbóth György, dr. Bérczi László, Báldy István, Szőke Péter, Huszár Barna, Szőke Ádám,Szűcs Attila, Tóth László, Sallai László, Vass Roland, Csőke József, Kristóf András. Segítő: dr. Báldy Zoltán.