2010.08.07. 22:29

Győzött a Fradi!

A Ferencváros először tudott győzni a Széktóiban: 1-2-re verték a KTE-Ereco csapatát a Nemzeti Bajnokság második fordulójában.

kesport.hu

Szombat este 20 órától a Ferencváros ellen lépett pályára a KTE-Ereco televíziós mérkőzésen. Prukner László csapata az első fordulóban hazai pályán tudott nyerni 2-1-re a Paks ellen, míg a lila-fehérek a Hungária körúton szenvedtek 4-2-es vereséget az MTK-val szemben.

A 4. percben született az első gól – írja a kesport.hu. Andrezinho baloldali szabadrúgása kipattant a kecskeméti védőkről, Rósa pedig háttal állva, fordulásból kilőtte a jobb alsó sarkot, 0-1.

Az első félidő végén, a 45. percben egyenlített a Kecskemét. Csizmadia és Ranilovics egymást zavarta, így Tököli az üres kapuba passzolhatott, 1-1.

A 87. percben bombagóllal vette át a vezetést a Fradi: a csereember Abdi 25-ről bődületes erővel küldte a labdát a kapu jobb felső sarkába, Holczer tehetetlen volt, 1-2.