labdarúgás - NB II.

2019.05.20. 15:23

Döntetlennel zárt a Tiszakécske VSE

A 2018/2019-es NB II.-es bajnokság vasárnapi, utolsó fordulójában ikszelt a Tiszakécske VSE. A Bács-Kiskun megyei együttes ebben a szezon a tizenhatodik döntetlenjét könyvelhette el.

Puskás Zoltán szerezte a szezon utolsó kécskei gólját

Forrás: Petőfi Népe

Duna Aszfalt Tiszakécske–Dorog FC 1–1 (0–0)

Tiszakécske, 450 néző. Vezette: Nagy Norbert (Szilágyi Norbert, Kovács II. Gábor)

Duna Aszfalt Tiszakécske VSE: Molnár M. – Oláh (Szabó L. 83.), Kardos, Ludánszki, Sváb, Kocsis G., Tölgyesi, Kirchner, Puskás, Ctoiacivici (Gréczi M. 46.), Gréczi G. (Mihály D.). Vezetőedző: Simon Antal

Dorog FC: Vajda – Erdélyi, Csató, Nagy Zs., Berkó (Papp ), Beke, Fodor, Hegedűs (Barna, 59) Faragó, Nagyházi, Paudits. Szakmai igazgató: Balogh Pál

Gólszerző: Puskás (1–0) az 51., Barna (1–1) a 64. percben.

Simon Antal: – Egygólos vezetésünknél még azt gondoltam, hogy sikerül újabb találatot elérni, mert a lehetőségünk megvolt. Ha még egyszer betalálunk, akkor biztosan megnyerjük a mérkőzést. Sajnos a második félidő elején bent maradt a csapat az öltözőben, de öt–tíz perc múlva magához tért, és Puskás Zoltán révén szép gólt lőttünk. Ekkor kellett volna rúgnunk még egyet, de ez nem történt meg. Ezt követően a Dorog ránk jött és kiegyenlítettek. A mérkőzés hátralévő perceiben egyik csapat sem tudott annyit nyújtani, hogy az a győzelemhez elég legyen.

Balogh Pál: – Nem volt nagy színvonalú mérkőzés. A tiszakécskeiek jól kezdték a mérkőzést, volt is egy nagy ziccerünk, de szerencsére a kapusunk hárítani tudott. A második félidőben a hármas cserének köszönhetően volt egy jó húsz percünk és sikerült kiegyenlítenünk. Talán ez volt az egyetlen pozitívuma ennek a mérkőzésnek. Közel két azonos csapat játszott. Az utolsó négy-öt fordulóban nagyon foghíjasak voltunk, mert meghatározó játékosaink estek ki, és ez meg is látszott a játékunkon.

A 38. (utolsó) forduló további eredményei: Balmazújváros–Vác FC 4–0, Vasas–ZTE FC 0–5, BFC Siófok–Ceglédi VSE 2–0, Csákvár–Budaörs 0–4, ETO FC Győr–Mosonmagyaróvári TE 2–0, Békéscsaba–Kazincbarcika 0–3, Nyíregyháza Spartacus–Gyirmót FC Győr 1–1, Kaposvári Rákóczi FC–Soroksár 3–1, Monor–Budafoki MTE 2–1.