A Nyugati csoportban a 23. fordulót rendezték meg a hétvégén. Az éllovas Miklósi GYFE tartja a hatpontos előnyét az élen.

A Nyugati csoport éllovasa, a Miklósi GYFE a középmezőny alsó részéhez tartozó Dunaszentbenedeket fogadta.

nyugati csoport, labdarúgás, vármegye III,
A Nyugati csoport éllovasának a játékosa, a miklósi Sztakó Tibor a dunaszentbenedeki Rácz Ferencet
Fotó: Kovács Kata

A kunszentmiklósiak igazolták a papírformát, 6-2 arányban nyerték a mérkőzést. A 2. helyen álló Dunapataj a Harta II. vendégeként győzött Botykai Leventének és Bálint Milánnak az utolsó negyedórában szerzett góljával. Hatpontos mérkőzést vívott a 40 pontos Uszód és a 42 pontos Szakmár, az előbbi otthonában. Bár a hazaiak Borsos Tamás révén a 13. percben megszerezték a vezetést, Kudela Adrian még az első játékrész derekán egyenlített, a második játékrészben pedig gólok tekintetében már csak a Szakmárnak osztottak lapot, egészen pontosan hármat, és azt a hármat is egy kézbe, vagy ha őgy tetszik, egy lábraugyanis a Szakmár Dobler Bencének a második játékrészben szerzett klasszikus mesterhármasával nyerte meg 4-1 arányban a mérkőzést és erősítette meg a 3. helyét. Mesterhármast szerzett a Szentmárton játékosa, Palotai Márk, csapata 5-2- arányban tudott győzni a Foktő második csapatának a vendégeként.

Vármegye III., Nyugati Csoport: Foktő II.-Szentmárton 2-5, Uszód-Szakmár 1-4, Miklósi GYFE-Dunaszentbenedek 6-2, Hajós-Császártöltés 4-1, Dunavecse-Fajsz 1-8, Harta II.-Dunapataj 0-2.