2024.05.28. 06:30

A Kunfehértó rangadót nyert Kiskőrösön

A vármegyei harmadosztályú bajnokság Közép csoportjában a 25. fordulót rendezték meg a hétvégén. A 3. Kunfehértó fontos rangadót nyert meg Kiskőrösön.

A Közép csoport éllovasa, egyben már bajnoka, a Kaskantyú szabadnapos volt.

vármegye III, közép csoport,
Illusztráció
Fotó: Shutterstock

A 2. helyen álló Akasztó FC kettő csütörtökön játssza le a mérkőzését a Kecel FC II. ellen. Komoly rangadót nyert a Kunfehértó a Kiskőrösi LC II. vendégeként. Pecznyik Gábor öngóljával a Kunfehértó szerezte meg a vezetést. Amin Adrián a 33. percben egyenlített, a 62. percben azonban Grácz Roland eldöntötte a vendégek javára a mérkőzést. Érdekes meccset vívott a Vadkert FC STE II. a Szabadszállással. Húsz perc után a vendégek vezettek Palotay Dávid és Princz Zoltán góljaival, a Vadkert azonban Rózsa Bence, Font Norbert és Gaál Zoltánnak az 57. és a 78. perc között szerzett góljaival megfordította az állást és győzött. A Bócsa Lukács Zénó egy és Nagy Dávid két találatával 3-0-ra győzött a Kecel Senior vendégeként.

Vármegye III., Közép csoport: Kecel Senior-Bócsai BL SE 0-3, Izsák-Fülöpszállás 0-1, Balotaszállás-Szank elmaradt, Vadkert FC STE II.-Szabadszállás 3-2, Kiskőrösi LC II.-Kunfehértó 1-2.