2024.04.08. 06:55

Kiütötte a Pénzügyőrt a Kecskeméti RC

A Kecskeméti RC a férfi röplabda Extraliga 5-7. helyért zajló küzdelmeiben sikerrel vette a PSE elleni második mérkőzést is, miután hazai pályán is nyerni tudott.

Deák Márk együttese már az első szettben nagyon magabiztosan játszott, ennek 25-19-es siker lett az eredménye, majd a folytatásban sem lassítottak a hazaiak, 25–16-ra nyerték meg a második játszmát. Az utolsó partiban a PSE már valamivel nagyobb küzdelemre késztette a hazai gárdát, de ennek csak annyi lett az eredménye, hogy 21 pontot szerezve maradtak végül alul, így a Kecskemét 3-0-ra nyerte meg az összecsapást, a párharcot pedig 2-0-ra módosította ezzel.

Deák Márk, KRC, röplabda
Deák Márk csapata simán nyerni tudott
Fotó: Bús Csaba / archív-felvétel

A Kecskemét tovább harcolhat az ötödik helyért így, a másik ágon a Kazincbarcika a Dágot győzte, ugyancsak másodjára.