2024.04.15. 17:34

Nyugaton fellépett a 2. helyre a Bátya

A hétvégén a 19. fordulót rendezték meg a vármegyei harmadosztályú bajnokság Nyugati csoportjában. A Miklósi GYFE növelte előnyét az élen, előrelépett a második helyre a Bátya.

A Nyugati csoport éllovasa, a Miklósi GYFE meccse elmaradt, miután a Hajós hiányos kerettel érkezett. A Kunszentmiklós így minden bizonnyal megkapja a mérkőzésért járó három pontot, és ezzel négyre növeli az előnyét a második helyezettel szemben. Aki most már a Bátya.

Illusztráció
Fotó: Shutterstock

A Bátya 4-1 arányú, biztos győzelmet aratott a Dunaszentbenedek vendéglátójaként, miközben az elmúlt héten a második helyre feljött Szakmár 2-1 arányban kikapott a szalkszentmártoni rangadón. A Szentmárton Mazán Balázs két góljával már az 5. percben 2-0-ra vezetett, erre csak Balázs Péter tudott válaszolni a 86. percben, ennek betudhatóan történt helycsere a dobogón.

Vármegye III., Nyugati Csoport: Szentmárton-Szakmár 2-1, Bátya-Dunaszentbenedek 4-1, Foktő II.-Császártöltés 1-8, Uszód-Dunavecse 6-3, a Miklósi GYFE-Hajós elmaradt, csak hét hajósi játékos jelent meg, Harta SE II.-Fajsz 3-0.