Röplabda

2023.02.05. 13:05

Biztosan győzött Tarjánban a Röpke

A sereghajtó Salgótarján vendége volt a HÉP-Röpke SE a női röplabda NB II. Keleti csoportjában, az alapszakasz hajrájában. A kecskeméti hölgyek a papírformát igazolva biztos győzelmet arattak.

Archív-felvétel

Fotó: Bús Csaba

Mindössze ötvenkilenc percig tartott a mérkőzés, Erik Milán tanítványainak, a kecskeméti HÉP-Röpke SE játékosainak ugyanis három játszmában sikerült realizálniuk a papírformát. Az első és a második játszmát egyaránt 25:7 arányban nyerték, esélyt sem hagyva a hazaiaknak. A tarjániak a harmadik szettben szerezték a legtöbb pontot, tizenötöt, de a hírös városi győzelem az utolsó felvonásban sem forgott veszélyben.

SBTC–HÉP-Röpke SE 0–3 (7, 7, 15)

Salgótarján, városi sportcsarnok, játékvezetők: Ónodi Szilvia, Szalai Pálma.

SBTC: Kiss D., Oláh, Hajdu, Deák, Jakubovics, Sárközi-Bürgi. Csere: Kiss B. Vezetőedző: Rákos Szabolcs

HÉP-Röpke: Bodnár, Lehoczki, Horváth J., Pintér, Kiss L., Illés. Liberó: Baranyi, Szabó Cs. Csere: Peresztegi, Sanchez. Vezetőedző: Erki Milán.