Labdarúgás összefoglaló

2021.02.26. 07:00

Így alakult a megye kettő Észak sorsolása

Ezen a hétvégén a megyei másodosztályban is elrajtol a bajnokság, közel négy hónapos szünetet követően. Igaz, a küzdelmek egyelőre még csak az Északi csoportban kezdődnek meg, a megye kettő Déli csoportjában a jövő hétvégén indul be a tavaszi idény.

Vincze Miklós

Bosánszki (zöldben) és Vojtovics fejpárbaja a Pálmonostora–KHTK II. mérkőzésen

Fotó: Szentirmay Tamás

13. forduló

Február 27., 10.00: SC Hírös-Ép–Kiskunfélegyházi HTK II.; 14.00: Kunszállás SE–Solti FC, Pálmonostora SE–Vasutas SK, Tiszaalpári SE–Kerekegyházi SE II., Izsáki SSE–Lakiteleki TE.

Február 28., 14.00: Csólyospálos FSE–Kiskunmajsai FC.

Szabadnapos: Kerekegyháza.

14. forduló

Március 6., 14.30: SC Hírös-Ép–Kunszállás SE, Izsáki SSE–Solti FC, Kiskunfélegyházi HTK II.–Vasutas SK.

Március 7., 14.30: Csólyospálos FSE–Lakiteleki TE, Kerekegyházi SE II.–Kiskunmajsai FC, Nyárlőrinci LSC–Tiszaalpár.

Szabadnapos: Pálmonostora.

15. forduló

Március 13., 14.30: Tiszaalpári SE–Pálmonostora SE, Kiskunmajsai FC–Nyárlőrinci LSC, Solti FC–Csólyospálos FSE, Kunszállás SE–Izsáki SSE, Vasutas SK–SC Hírös-Ép.

Március 14., 14.30: Lakiteleki TE–Kerekegyházi SE II.

Szabadnapos: Kiskunfélegyházi HTK II.

16. forduló

Március 20., 15.00: Pálmonostora–Kiskunmajsa, Kiskunfélegyházi HTK II.–Tisza­alpári SE, Izsáki SSE–SC Hírös-Ép.

Március 21., 15.00: Csólyospálos FSE–Kunszállás SE, Kerekegyházi SE II.–Solti FC, Nyárlőrinci LSC–Lakiteleki TE.

Szabadnapos: Vasutas SK.

17. forduló

Március 27., 15.00: Tiszaalpári SE–Vasutas SK, Kiskunmajsai FC–Kiskunfélegyházi HTK II., Solti FC–Nyárlőrinci LSC, Kunszállás SE–Kerekegyházi SE II., Izsáki SSE–Csólyospálos FSE.

Március 28., 15.00: Lakiteleki TE–Pálmonostora SE.

Szabadnapos: Kunszállás.

18. forduló

Április 3., 16.30: Pálmonostora SE–Solti FC, Kiskunfélegyházi HTK II.–Lakiteleki TE, Vasutas SK–Kiskunmajsai FC.

Április 4., 16.30: Nyárlőrinci LSC–Kunszállás SE, Kerekegyházi SE II.–Izsáki SSE, Csólyospálos FSE–SC Hírös-Ép.

Szabadnapos: Tiszaalpár.

19. forduló

Április 10., 16.30: SC Hírös-Ép–Tiszaalpári SE, Solti FC–Kiskunfélegyházi HTK II., Kunszállás SE–Pálmonostora SE, Izsáki SSE–Nyárlőrinci LSC.

Április 11., 16.30: Lakiteleki TE–Vasutas SK, Csólyospálos FSE–Kerekegyházi SE II.

Szabadnapos: Kiskunmajsai FC.

20. forduló

Április 17., 17.00: Kiskunfélegyházi HTK II.–Kunszállás SE, Vasutas SK–Solti FC, Tiszaalpári SE–Kiskunmajsai FC, Pálmonostora SE–Izsáki SSE.

Április 18., 17.00: Nyárlőrinci LSC–Csólyospálos FSE, Kerekegyházi SE II.–SC Hírös-Ép.

Szabadnapos: Lakiteleki TE.

21. forduló

Április 24., 17.00: SC Hírös-Ép–Kiskunmajsai FC, Kunszállás SE–Vasutas SK, Izsáki SSE–Kiskunfélegyházi HTK II.

Április 25., 17.00: Lakiteleki TE–Tiszaalpári SE, Csólyospálos FSE–Pálmonostora SE, Kerekegyházi SE II.–Nyárlőrinci LSC.

Szabadnapos: Solti FC.

22. forduló

Május 1., 17.00: Tiszaalpári SC–Solti FC, Kiskunmajsai FC–Lakiteleki TE, Pálmonostora SE–Kerekegyházi SE II., Kiskunfélegyházi HTK II.–Csólyospálos FSE, Vasutas SK–Izsáki SSE.

Május 2., 17.00: Nyárlőrinci LSC–SC Hírös-Ép.

Szabadnapos: Kunszállás.

23. forduló

Május 8., 17.00: SC Hírös–Ép–Lakiteleki TE, Solti FC–Kiskunmajsai FC, Kunszállás SE–Tiszaalpári SE.

Május 9., 17.00: Csólyospálos FSE–Vasutas SK, Kerekegyházi SE II.–Kiskunfélegyházi HTK II., Nyárlőrinci LSC–Pálmonostora SE.

Szabadnapos: Izsáki SSE.

24. forduló

Május 15., 17.00: Kiskunmajsai FC–Kunszállás SE, Kiskunfélegyházi HTK II.–Nyárlőrinci LSC, Vasutas SK–Kerekegyházi SE II., Tiszaalpári SE–Izsáki SSE, Pálmonostora SE–SC Hírös-Ép.

Május 16., 17.00: Lakiteleki TE–Solti FC.

Szabadnapos: Csólyospálos.

25. forduló

Május 22., 17.00: SC Hírös-Ép–Solti FC, Kunszállás SE–Lakiteleki TE, Izsáki SSE–Kiskunmajsai FC, Nyárlőrinci LSC–Vasutas SK, Pálmonostora SE–Kiskunfélegyházi HTK II.

Május 23., 17.00: Csólyospálos FSE–Tiszaalpári SE.

Szabadnapos: Kerekegyháza.

26. forduló

Május 29., 17.00: Solti FC–Kunszállás SE, Vasutas SK–Pálmonostora SE, Kerekegyházi SE II.–Tiszaalpári SE, Kiskunmajsai FC–Csólyospálosi FSE, Lakiteleki TE–Izsáki SSE, Kiskunfélegyházi HTK II.–SC.

Szabadnapos: SC Hírös-Ép.

Bosánszki (zöldben) és Vojtovics fejpárbaja a Pálmonostora–KHTK II. mérkőzésen
Fotó: Szentirmay Tamás

Megye II., Északi csoport

1.KHTK II.1182137–1126

2.NYÁRLŐRINC1274141–2125

3.PÁLMONOSTORA1170428–2621

4.KUNSZÁLLÁS1163224–1621

5.KISKUNMAJSA1162339–1420

6.SC HÍRÖS-ÉP1161430–1619

7.SOLT1154233–1919

8.LAKITELEK1143421–1815

9.KEREKEGYHÁZA II.1132628–2611

10.TISZAALPÁR1132617–3711

11.IZSÁK1130818–429

12.CSÓLYOSPÁLOS1112815–455

13.VASUTAS SK11011014–541

 

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a baon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában