Sport Hírek

2007.04.23. 12:35

Szikrázóan kemény mérkőzést játszottak

Címkék#sport

A jelenleg 6. helyen álló vendégcsapat évek óta a dobogós helyért harcol a második osztályban. Sőt, nemrégen még az NB I-ben is tiszteletét tette. Nagy meccsre volt tehát kilátás, ami igazolódott is.

-

Az elején a hazaiak vezettek 2-3 góllal, de a békési alakulat 7-7-nél utolérte riválisát. Onnantól szünetig felváltva esetek a gólok. Borbás edző sokat cserélt, és a II. félidőben bebizonyosodott, hogy igaza volt. Ugyanis a pihentetett játékosai akkor új erőre kaptak és rövid idő alatt 21-18-ra elhúztak. A táblázaton 8. helyen álló hazaiak ezután már nem is engedték ki a kezükből a meccset, amelyet óriási iram, elég sok hiba és szikrázóan kemény védekezés jellemzett.

Kézilabda NB I/B-s férfimérkőzés: Kiskőrös KSK-Orosháza 29-27 (16-16). Kiskőrös, 200 néző. V.: Kovács, Wiedemann.

Kiskőrös: Kiss - Vass 3, Szabó T. 4, Horváth 6, Csermák 4, Kovács Á. 2, Szamek 3. Csere: Gillich (k), Petrovszki 1, Dobos 3/1, Riged, Kromholcz, Gász 3, Harczos. Edző: Borbás János.

Kiállítás: 14, ill. 12 perc. Hétméteres: 2/1, ill. 6/5.

Kitűnt: Horváth, Kovács Á., Gillich, ill. Bajusz 6, Krizsán 6.