Rossz kezdés, kiváló védekezés

Címkék#sport

Gyenge kezdés után a hazaiak (KTE) átvették a mérkőzés irányítását.

Borbély Károly

Mezőnyfölény főleg a második félidőben domborodott ki. A mérkőzés utolsó perceiben össztűz alá vették a Barcikaiak kapuját, de mindhiába, mert a helyzeteket nem tudták gólra váltani.

A vendégek a kontrákra építettek és bizony nem egyszer a hazai hálóőr, Nagy Zsolt bravúrjára volt szükség, hogy ne növelje előnyét a borsodi alakulat. A KTE-győzelem igazságosabb lett volna, márcsak azért is, mert a katari játékvezető két tízenegyest nem adott meg a kecskemétieknek.

Percről percre: Kecskemét - Kazincbarcika

18. perc: Kovács Péter, a 16-os jobb oldaláról a kapu elé ollózott. Dávid Zoltán négy méterről, fekve a bal sarokba kotorta a labdát. 0-1

46. perc: Jannick szöktette a bal oldalon kiugró Csordást, aki az ötös bal sarkától laposan kilőtte a bal hosszú sarkot. 1-1 -->