Sport Hírek

2007.04.20. 16:29

A kiskunhalasiak hatalmas hajrával mentettek pontot

Címkék#sport

A mérkőzésen végig az angyalföldi gárda vezetett. A 40. percben – 9 gólos vendégelőnynél – már úgy látszott, hogy a halasiaknak esélyük sincs nemhogy a pontszerzésre, de még a tisztes vereségre sem. Ám a 41. perctől fokozatosan kezdett felzárkózni a Halas.

-

A hajrában aztán hatalmas erőfeszítések árán utolérték (28–28) a fáradó fővárosiakat. Az utolsó 5 percben is a Vasas vezetett 1-1 góllal, de a hazaiak mindig tudtak egyenlíteni. Kitűnt: Koroknai, Baross, Kocsik, ill. Tomori 9, Gaál 6, Moszkovaja 3.

Zsiga Gyula: – Nehézzé tettük magunknak a meccset.
Mocsai Lajos, a Vasas edzője: – Nagy előnyünk volt, de a Halas megérdemelten egyenlített.