2011.11.19. 15:34

Baján is ikszelt a Veszprém

Egy-egy villanás, valamint kihagyott helyzetek mindkét kapu előtt. Így összegezhető a Bajai LSE KALO-MÉH - Veszprém FC mai (szombat) bajnokija, ami 1-1 lett.

K. T.

Az első negyedóra végén Pánczél játékvezető nem vett észre egy hatalmas csattanással járó szabálytalanságot a vendégek tizenhatosa előtt, partjelzője azonban meghallotta a bajai edző, Bognár György kritkáját. Az edzőt ezért a játékvezető elküldte a kispadról. Igaz, a játékoskijáró mindössze két lépésnyire van a bajai pályán.

A vendégek a 40. percben Alex csúszatott fejesével szerezték meg a vezetést, amit Domokos négy perccel később 25 méteres bombával egyenlített ki. Nem volt magas a színvonal, viszont változatos játékot hozott a mérkőzés. A Baja négy vereség után szerzett pontot, a Veszprém pedig zsinórban ötödik döntetlenjét húzhatta be.