2011.09.02. 11:46

Gyurcsó pályára küldése kevés volt a győzelemhez

Gyurcsó Ádám, a Kecskeméti TE 20 éves labdarúgója is fűre lépett, szűk tíz perc erejéig a csütörtöki U-21-es korosztály Európabajnoki selejtező mérkőzésen.

B. T.

Az írek elleni, idegenbeli találkozón, a Sligo Rovers labdarúgócsapat stadionjában, 2:1 arányban kikapott a magyar elit. Gyurcsó a kezdőcsapatba ugyan nem került be, de a 81. percben Róth Antal szövetségi edző Balázs Benjámin helyére mégis beküldte a játékost. Sajnos az eredményen már ő sem tudott változtatni, így 1:1-es félidei eredményt követően egygólos vereséget szenvedtünk az írektől.

A következő találkozóra szeptember 6-án, kedden kerül sor Olaszország válogatottja ellen, a székesfehérvári stadionban. Reméljük ott már nagyobb szerepet kaphat a két KTE-s kerettag, Gyurcsó Ádám és Bertus Lajos.