2010.03.18. 12:15

Állta a sarat a hírös városi gárda a Veszprém ellen

Vereséget szenvedett, de nem vallott szégyent szerda este a Veszprémet fogadó Kecskemét SE.

Borbély Károly

– Az esélyekről nem érdemes szót ejteni, mivel a Veszprém egészen más dimenzióban kézilabdázik – mondta a meccs előtt Skaliczki László, a kecskeméti együttes szakmai igazgatója, aki remélte, hogy együtteséből nem vált ki könnyelműséget az, hogy már a legjobb nyolc között tudhatják magukat a bajnokságban.

Nos a könnyelműségnek még csak a szikráját sem lehetett tapasztalni a KSE-n. Az első félidő huszonötödik percéig ott loholtak a vendégek nyakán a hazaiak, majd Szulics főszereplésével elhúztak a vendégek.

A szünetet követően Bíró, Prieto, Berta, Petro és a legjobb hazai, Hruscak góljainak tapsolhatott a hírös városi publikum, jött fel a Skaliczki-gárda. A 43. percben 21–22 állt az eredményjelzőn. Ezt követően azonban olyan védőfalat húzott fel a Veszprém, amit csak Hruscaknak sikerült néha-néha átlőnie.