2008.12.10. 18:41

Budapest Bank Kecskemét KC-DKSE Airport Debrecen 29-24! - Képgalériával

Budapest Bank Kecskemét KC-DKSE Airport Debrecen nagyszerű hazai teljesítmény mellett 29-24!

Rajtmár István

NB I-es férfikézilabda-bajnokság: Budapest Bank Kecskemét KC-DKSE Airport Debrecen a 13. percben 7-7!

Budapest Bank Kecskemét KC-DKSE Airport Debrecen a 18. percben
10-8!

Budapest Bank Kecskemét KC-DKSE Airport Debrecen a 23. percben Kekezovics 7 méteres gólja után 14-11!

Budapest Bank Kecskemét KC-DKSE Airport Debrecen bajnoki férfikézilabda-mérkőzés a szünetben 17-13!

Budapest Bank Kecskemét KC-DKSE Airport Debrecen a mérkőzés 44. percében 22-18!

Budapest Bank Kecskemét KC-DKSE Airport Debrecen az 56. percben 27-22!

A kecskeméti csapatból Kekezovics 11/5, Basarics 5, és Dobardzijev 5 termelte a gólokat. A kapuban Kovács Róbert ezúttal is kiemelkedőt produkált!