2008.08.06. 20:28

Labdarúgó Magyar Kupa: Ladánybene - Százhalombatta: 2-3 (0-0)

Címkék#Ladánybene

Labdarúgó Magyar Kupa mérkőzést játszottak ma (szerda) este Ladánybenén, ahol a megyei I. osztályú bajnokságba a nyáron feljutott csapat az NB II-es Százhalombattát fogadta.

Szabó Etelka

A találkozó tétje az országos főtábla 2. körébe jutás volt. Az első félidő gólnéküli döntetlenje után a másodikban a vendégek két gólos előnyt szereztek, ám a lelkes ladánybeneiek a 84. és a 87. percben lőtt gólokkal egyenlítettek (2-2).

Az új szabály szerint  az alacsonyabb osztályban játszó csapat döntetlennel automatikusan nem jut tovább, ezért következett a 2x15 perces hosszabbítás. A vendégek a „túlóra” utolsó előtti percében megszerezték a továbbjutást érő találatukat (2-3), így a tizenegyesrúgásokra már nem volt szükség.