2008.05.24. 21:07

Delfin KC: bajnokhoz méltó bajnoki zárás!

Nagyon készült a Tiszaföldvár a már bajnok kecskeméti Delfin KC ellen. Az őszi, emlékezetes árpádvárosi meccsen - rejtélyes módon - eltűnt az egyik földvári játékos igazolása és nem léphetett pályára.

Rajtmár István

A Tisza-partiak a kecskeméti edzőt, Kun Istvánt gyanúsították és fogadkoztak: tavasszal a pályán törlesztenek majd. Az első félidőben úgy tűnt: sikerül is a revans a dobogó második fokára hajtó vendéglátóknak: 14-8-ra vezettek ekkor. A folytatásban bajnokhoz méltón játszottak Bíróék és a meccs végére fordítottak, 19-20!

A Delfin sikerének a félegyháziak is nagyon örültek, mert Salgótarjánban aratott győzelmük (28-30) azt jelenti, hogy újonc létükre a második helyen zártak. Harmadik megyebeli együttesünk, a Kiskőrös KSK bár 30-29-re legyőzte az Ózdot, sajnos a kiesést jelentő 10.helyen végzett.