2008.04.26. 20:07

Itt a vége: KTE - Baktalórántháza 3:0!

A szolnokaik azt hitték, győzelmükkel egy ponttal megközelítették a KTE-t, de ez nem így van. A mai győzelemmel még mindig négy pont a különbség a javunkra!

Balai

Az első félidő 35. percében Balázs góljával vezetést szerzett a KTE a Széktói Stadionban.

A második félidő hatalmas KTE rohamokkal indult. Először Csordás lövését védte Szalánczi kapus, majd a 47. percben Montvai hatalmas lövése szállt a kapu mellé.

Folyamatos mezőfölényben játszott a KTE, majd'' felbillent a pálya, ennek ellenére újabb gól jó ideig nem született.

A 63. percben Balázs helyére Kormos állt be, aki Csordással vezeti a házi góllövő listát (8-8 gól).

70. percben a szabadrúgásból beívelt labdát Lovrics fejelte Szalánczi kapujába: 2:0!

Aztán tíz percen belül jött a harmadik is: A 80. percben Csordás labdáját Koncz fejelte a hálóba!

A végeredmény: KTE-Baktalórántháza: 3:0!

Simán nyert a Szolnok: SZOLNOKI MÁV MONDI–BKV ELŐRE 4–1 (1–1)

Tiszaligeti stadion, 300 néző. Vezette: Kovács G. (8) (Fehér Gy., Varga II G.)

SZOLNOK: Rézsó 0 – Kiss Z. 6, Antal 8, Balogh P. 6 (Nagy P. 5, 44.),

Gólszerző: Antal (1–0) a 22., Béres (1–1) a 45., Antal (2–1) a 71., Kiss Z. (3–1) a 78., Farkas K. (4–1) a 80. percben

Kiállítva: Gohér (51. p.)

Kecskeméti TE - Baktalórántháza

NB II-es labdarúgó-bajnokság, Keleti-csoport, 24. forduló. Széktói-stadion, 2008. április 26., 19 óra.

Vezeti: Mészáros István (Fajkusz Gábor, Viszokai László)

Kecskeméti TE: 22 Nagy Zs. - 3 Schindler, 14 Debreceni, 6 Lovrics, 2 Koszó - 12 Némedi, 8 Koncz, 10 Szavics, 11 Csordás - 9 Balázs / 16 Széki, 7 Montvai. Edző: Tomiszlav Szivics

Eltiltott: Gyagya (3 sárga lap)

Sérült: Yannick (térdszalagműtét), Lungu (mellkasifájdalom)

Baktalórántháza: 22 Szalánczi - 7 Márkus, 21 Czerula, 17 Koskovits, 5 Illés Gy. - 20 Pálvölgyi, 15 Rakóczi, 10 Illés L., 6 Kozma J. - 8 Saliga, 3 Szabó R. Edző: Kovács János

Eltiltott: -

Sérült: Szenes, Szabó S. (mindkettő keresztszalagoperáció), Kozma A. (kivizsgálás alatt)

Sérült: Szenes, Szabó S. (mindkettő keresztszalagoperáció), Kozma A. (kivizsgálás alatt) Simán nyert a Szolnok: SZOLNOKI MÁV MONDI–BKV ELŐRE 4–1 (1–1) Tiszaligeti stadion, 300 néző. Vezette: Kovács G. (8) (Fehér Gy., Varga II G.)

Kiállítva: Gohér (51. p.) -->