Sport Bács-Kiskun

2007.11.07. 22:14

Utánpótlás bajnokság Kiskunfélegyházán

A Bács-Kiskun megyei utánpótlás bajnokságot Kiskunfélegyházán rendezték meg, amelyen 7 egyesület 116 versenyzője állt rajtkőre.

R. I.

A bajnokság eredményei:

50 m. leány gyorsúszás,

A-korcsoport: (2000-2001-ben születettek) 1. Juhász Janka (Kiskunhalas)  0:39,43 243 pont., 2. Gyurinovics Fanni (Bajai Spartacus VSC)  0:42,53 193 p., 3. Lakatos Krisztina (Kiskunhalas) 0:42,57 193 p.,

C-korcsoport (1998-as születettek): 1. Juhász Adél (Kiskunhalas)  0:34,71 356 pont, 2. Bakró-Nagy Dominika (Kiskunhalas)  0:38,50 261p., 3. Zsigmond Anna (Református Ált.Isk.)  0:40,40 226p.

B-korcsoport (1999-ben születettek): 1. Slezák Vivien (Kiskunhalas) 0:36,54 305 pont,  2. László Kata (Kiskunhalas) 0:44,78 166p., 3.Tinusz Fanni (Bajai Spartacus VSC ) 0:45,03 163p.


50 m. fiú gyorsúszás,

A-korcsoport: 1. László Levente 0:40,21 161pont, 2. Nagy András 0:40,34 159p., 3. Sendula Ákos (mind Kiskunhalasi ÚGYE) 0:41,10 150p
C-korcsoport: 1. Révfy Miklós (Bajai Spartacus VSC)  0:36,06 223ponttal, 2. Harajka András (Református Ált.Isk.) 0:39,60 168p., 3. Karai Botond (Bajai Spartacus VSC)  0:39,79 166p.

B-korcsoport: 1. Páger Dániel (BÁCSVIZ-KVSC)  0:38,70 180pont., 2. Kecskés-Manzinger Patrik (BÁCSVIZ-KVSC)  0:44,35 120p, 3. Goldring Bence (Bajai Spartacus VSC)  0:45,34 112p.

100 m. leány gyorsúszás,

E-korcsoport (1995-96-ban születtek): 1. Lisztes Andrea (BÁCSVIZ-KVSC)  1:12,59 411pont., 2. Korsós Anna (Kalocsa) 1:13,86 391p., 3. Grécs Vanda (BÁCSVIZ-KVSC) 1:13,90 390p.

D-korcsoport: 1. Varga Vanda (Tiszakécske VSE)  1:21,85 287pont, 2. Faldum Betti (Bajai Spartacus VSC)  1:28,85 224p., 3. Megyasszai Lilla (BÁCSVIZ-KVSC) 1:35,95 178p.

100 m. fiú gyorsúszás,

F-korcsoport (1993-94-ben születettek): 1. Tóth Zoltán (Kiskunfélegyházi) 1:02,60 459 pont., 2.Tóth Vilmos (Kiskunfélegyháza)1:03,15 447 p. 3. Kőrösi Roland (Kiskunfélegyháza) 1:13,44 284 p.

E-korcsoport: 1. Noel Kristóf (BÁCSVIZ-KVSC) 1:07,32 369 pont, 2. Budai Lajos (BÁCSVIZ-KVSC) 1:12,84 291p., 3. Seres Máté (Kiskunfélegyháza) 1:20,93 212 p.
D-korcsoport:  1. Orbán Dezső (BÁCSVIZ-KVSC) 1:33,27 138 pont, 2. Bíró Balázs (BÁCSVIZ-KVSC) 1:36,09 127 p., 3. Varajti Máté (Kalocsa) 1:43,09 102 p.

50 m. leány mellúszás

A-korcsoport: 1. Lakatos Krisztina (Kiskunhalas)  0:52,28 209p, 2. Gyurinovics Fanni (Bajai Spartacus VSC) 0:52,85 203p, 3. Faldum Lili (Bajai Spartacus VSC) 0:54,06 189p


C-korcsoport: 1. Szegi Boglárka (Bajai Spartacus VSC)  0:46,38 300p, 2. Bakró-Nagy Dominika (Kiskunhalasi ÚGYE)  0:49,31 249p, 3. Juhász Adél (Kiskunhalasi ÚGYE)  0:49,97 240p.

B-korcsoport: 1. Slezák Vivien (Kiskunhalasi ÚGYE)  0:49,22 251p., 2. Ugrai Bianka (Bajai Spartacus VSC)  0:54,52 184p., 3.Tinusz Fanni (Bajai Spartacus VSC) 0:56,09 169p


50 m. fiú mellúszás

A-korcsoport:  1. Sendula Ákos (Kiskunhalasi ÚGYE)  1:01,47 89p, 2. Karai Levente (Bajai Spartacus VSC)  1:03,31 82p, 3. Szabó Márk Tamás (BÁCSVIZ-KVSC) 1:03,40 81p.


C-korcsoport: 1. Karai Botond (Bajai Spartacus VSC) 0:46,83 202p., 2. Révfy Miklós (Bajai Spartacus VSC)  0:47,33 196p., 3. Bulyovcsity Kristóf  (BÁCSVIZ-KVSC) 0:48,11 187p


B-korcsoport: 1. Páger Dániel (BÁCSVIZ-KVSC) 0:52,00 148p., 2. Goldring Bence (Bajai Spartacus VSC) 0:54,28 130p., 3. Kecskés-Manzinger Patrik (BÁCSVIZ-KVSC) 0:56,87 113p.


100 m. leány mellúszás

E-korcsoport: 1. Lisztes Andrea (BÁCSVIZ-KVSC) 1:30,87 401p., 2. Grécs Vanda (BÁCSVIZ-KVSC) 1:32,13 385 p., 3. Bencsik Bianka (BÁCSVIZ-KVSC)  1:33,30 370p

D-korcsoport:
1. Faldum Betti Bajai Spartacus VSC  1:47,04 245p
2. Megyasszai Lilla BÁCSVIZ-KVSC  2:00,78 170p


100 m. fiú mellúszás

F-korcsoport: 1. Tóth Zoltán Kiskunfélegyházi ÚE  1:21,66 399p
2. Sánta András Tiszakécske VSE  1:35,28 251p


E-korcsoport: 1. Noel Kristóf BÁCSVIZ-KVSC  1:24,50 360p
2. Balogh Patrik Bajai Spartacus VSC  1:31,15 287p
3. Fenyves Gábor  BÁCSVIZ-KVSC  1:32,25 277p

D-korcsoport: 1. Orbán Dezső BÁCSVIZ-KVSC  1:47,04 177p
2. Bíró Balázs BÁCSVIZ-KVSC  1:54,41 145p
3. Kámán Tamás Kiskunfélegyházi ÚE  2:00,29 125p

50 m. leány hátúszás:

A-korcsoport: 1. Faldum Lili Bajai Spartacus VSC 0:46,30 233p
2. Gyurinovics Fanni Bajai Spartacus VSC  0:49,6   189p
3. Juhász Janka  Kiskunhalasi ÚGYE  0:50,03 184p

C-korcsoport: 1. Juhász Adél Kiskunhalasi ÚGYE  0:43,98 272p
2. Bakró-Nagy Dominika Kiskunhalasi ÚGYE  0:45,06 253p
3. Sárosi Nóra Bajai Spartacus VSC  0:45,31 248p

B-korcsoport: 1. Slezák Vivien Kiskunhalasi ÚGYE  0:45,90 239p
2. László Kata Kiskunhalasi ÚGYE  0:52,98 155p
3. Tinusz Fanni Bajai Spartacus VSC  0:53,00 155p


50 m. fiú hátúszás

A-korcsoport: 1. László Levente Kiskunhalasi ÚGYE  0:48,67 137p
2. Sendula Ákos Kiskunhalasi ÚGYE  0:49,53 130p
3. Nagy András Kiskunhalasi ÚGYE  0:49,71 129p

C-korcsoport: 1. Révfy Miklós Bajai Spartacus VSC  0:42,56 206p
2. Karai Botond Bajai Spartacus VSC  0:46,23 160p
3. Galyassy Kornél Bajai Spartacus VSC  0:48,23 141p
 
50 m. fiú hátúszás

B-korcsoport: 1. Páger Dániel BÁCSVIZ-KVSC  0:48,66 137p
2. Goldring Bence Bajai Spartacus VSC  0:50,23 125p
3. Kecskés-Manzinger Patrik BÁCSVIZ-KVSC  0:56,06 90p
 

100 m. leány hátúszás
 

E-korcsoport: 1. Grécs Vanda  BÁCSVIZ-KVSC  1:25,35 352p
2. Bari Andrea  BÁCSVIZ-KVSC  1:26,73 335p
3. Csilics Adél  Bajai Spartacus VSC  1:28,94 311p
 

D-korcsoport: 1. Varga Vanda Tiszakécske VSE  1:36,61 243p
2. Faldum Betti  Bajai Spartacus VSC  1:40,10 218p
3. Megyasszai Lilla  BÁCSVIZ-KVSC  1:53,54 149p


100 m. fiú hátúszás
 
F-korcsoport: 1. Tóth Zoltán Kiskunfélegyházi ÚE  1:12,12 418p
 
E-korcsoport:  1. Noel Kristóf BÁCSVIZ-KVSC  1:13,03 402p
2. Budai Lajos BÁCSVIZ-KVSC  1:20,48 300p
3. Balogh Patrik Bajai Spartacus VSC  1:27,16 236p

D-korcsoport: 1. Bíró Balázs BÁCSVIZ-KVSC  1:44,27 138p
2. Orbán Dezső BÁCSVIZ-KVSC  1:56,91 98p


50 m. leány pillangóúszás

E-korcsoport: 1. Lisztes Andrea BÁCSVIZ-KVSC  0:37,00 356p
2. Tamás Cintia Kalocsai ÚE  0:38,72 310p
3. Bencsik Bianka  BÁCSVIZ-KVSC  0:39,25 298p

D-korcsoport: 1. Varga Vanda Tiszakécske VSE  0:46,10 184p
2. Faldum Betti Bajai Spartacus VSC  0:46,37 181p

C-korcsoport: 1. Juhász Adél Kiskunhalasi ÚGYE  0:39,16 300p
2. Szegi Boglárka Bajai Spartacus VSC  0:45,75 188p
3. Zsigmond Anna Református Ált.Isk.  0:47,43 169p
 
50 m. fiú pillangóúszás

F-korcsoport: 1. Tóth Zoltán Kiskunfélegyházi ÚE  0:33,45 348p
2. Tóth Vilmos Kiskunfélegyházi ÚE  0:36,72 263p
3. Sánta András Tiszakécske VSE  1:39,72 13p

E-korcsoport: 1. Budai Lajos BÁCSVIZ-KVSC  0:40,47 196p
2. Pass Bence Bajai Spartacus VSC  0:41,65 180p
3. Fenyves Gábor BÁCSVIZ-KVSC  0:42,77 166p

C-korcsoport: 1. Révfy MiklósBajai Spartacus VSC  0:40,80 192p
2. Galyassy Kornél Bajai Spartacus VSC  0:46,41 130p
3. Karai Botond Bajai Spartacus VSC  0:46,94 126p

200 m. leány vegyesúszás

E-korcsoport: 1. Grécs Vanda BÁCSVIZ-KVSC  2:58,47 399p
2. Korsós Anna Kalocsai ÚE  3:02,85 371p
3. Bencsik Bianka BÁCSVIZ-KVSC  3:04,22 363p

D-korcsoport: 1. Varga Vanda Tiszakécske VSE  3:30,44 243p
2. Megyasszai Lilla BÁCSVIZ-KVSC  4:05,89 152p
 
200 m. fiú vegyesúszás

F-korcsoport: 1. Tóth Zoltán Kiskunfélegyházi ÚE  2:35,12 448p
2. Tóth Vilmos Kiskunfélegyházi ÚE  2:48,73 348p


E-korcsoport: 1. Balogh Patrik Bajai Spartacus VSC  3:07,29 254p
2. Pass Bence Bajai Spartacus VSC  3:12,41 235p
3. Seres Máté Kiskunfélegyházi ÚE  3:16,66 220p

Címkék#sport

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a baon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!