Hírek

2012.05.26. 19:24

Ezüst-nap Debrecenben

Risztov Éva, Bernek Péter és Cseh László is ezüstérmet szerzett a debreceni úszó Eb szombati versenynapján, a 4x200-as magyar gyorsváltó harmadik helyen ért célba.

MTI

Bernek Péter 1:55.88 perces országos csúccsal ezüstérmet nyert 200 m háton, ahol  szám döntőjének másik magyarja, Balog Gábor nyolcadik lett. Cseh László ezüstérmet szerzett 100 méter pillangón, ugyanebben a versenyszámban Pulai Bence ugyancsak nyolcadik lett.

Risztov Éva saját országos csúcsát megjavítva 16:10.04 perces idővel szintén ezüstérmet nyert 1500 méter gyorsúszásban szombaton.

A Kozma Dominik, Kis Gergő, Bernek Péter, Cseh László összeállítású 4x200 magyar gyorsváltó harmadikként ért célba az aranyérmes németek és az ezüstérmes olaszok mögött.