2008.06.03. 08:40

Roland Garros: Szávayék kiestek párosban

Szávay Ágnes oldalán az orosz Dinara Szafinával búcsúzott a női párosok küzdelmeinek nyolcaddöntőjében a francia nyílt teniszbajnokságon.

MTI

A viadal honlapja szerint a magyar-orosz duó három játszmában, 1 óra 57 perces csatában, az utolsó szettben egy hallatlanul szoros rövidítésben kapott ki az ukrán Aljona Bondarenko, Katerina Bondarenko nővérektől. Szafina néhány órával korábban hosszú meccsen győzte le az egyes nyolcaddöntőjében a világelső Marija Sarapovát, míg Szávay a harmadik körig jutott egyesben.

A. Bondarenko, K. Bondarenko (ukrán, 7.)-Szávay, Szafina (magyar, orosz, 9.) 6:4, 0:6, 7:6 (7-5)