Hírek

2004.11.11. 09:00

Értékes vendéggyőzelem

BAMA

Már a 19. percben eldőlt a találkozó. Az eseménydús első félidőt egy lagymatag, gyenge játékot produkáló második félidő követte. Összességében a rákospalotaiak megérdemelten szerezték meg a győzelmet, mivel lényegesen veszélyesebb akciókat vezettek, mint ellenfelük. A REAC győzelmével növelte előnyét a táblázaton.

BKV Előre–REAC 1-3 (1-3)
Sport utca, 300 néző. V.: Hanacsek
Előre: Szerovay – Molnár, Kasza, Ruppert, Szirtes - Kovács A., Varga (Vass, 84.p.), Werle, Szacsvay (Simon, szünetben) – Török, Sidó (Béres, 69.p.). Edző: Krecska János
REAC: Farkas - Dinka, Virágh, Horváth G., Mihályi - Kovács B., Cseri, Kapcsos, Horváth T. (Felföldi, szünetben ) - Csopaki (Nagy , 86.p.), Nyerges (Németh, 88.p.). Edző: Urbán Flórián G.: Varga 7. (1-0), ill. Csopaki 9. (1-1), Kovács B. 12. (11-esből, 1-2),  Nyerges 19. (1-3)