Virág András megszerezte első medálját

Medáljátékkal és párbajjal zárult pénteken a TV2 sport-reality műsora, az Exatlon Hungary All Stars hetedik hete.

K. N.

A negyedik évadban megszerezte első medálját a kecskeméti bajnok. Fotó: TV2

A kecskeméti gimnazista Herczeg-Kis Bálint gyorsan teljesítette az akadálypályát, de az ügyességi feladatnál, ahol a korongokat kellett a kosárba helyezni, sokat hibázott, és csak 01:47:17-es idővel teljesítette a futamot, így a folytatásban az ideje nem volt elég a döntőhöz, a kecskeméti karatebajnok, Virág András, aki sérülésből tért vissza, és 01:16:02-es futásával kiszorította a harmadik évad férfi nyertesét a TOP 3-ból.

A döntőben végül a Kihívó Nagy Dani, illetve a Bajnok Somhegyi Krisztián és Virág Andris harcolt a medálért.

A férfiak játékát végül 00:56:14-es idővel a kecskeméti Virág Andris nyerte, míg a nők között Besenyei Boglárka szerezte meg a medált.

A párbaj végén végül Rákóczi Renáta volt az, aki távozni kényszerült a játékból.