2016.04.16. 19:46

Góleső Baján

Rászolgált a megyei rangadó címre a Schieber Pincészet BLSE - Kecskeméti LC bajnoki.

K. T.

Az őszi döntetlen után ismét osztozkodtak a pontokon a csapatok, 4-4 lett az eredmény. A Baja kezdett jobban, fél óra után 3-1-re elhúzott a kék-sárga együttes, de a szünet előtt büntetőből újabb gólt ért el a Kecskemét. A második félidő derekán egyenlített a KLC, ám rögtön újabb bajai találat született, a házigazdáknak több lehetőségük volt a mérkőzés eldöntésére, ám a helyzetek kimaradtak, majd  egy hatalmas bomba alakította ki a végeredményt.

[caption id="" align="aligncenter" width="650"] Fotók: Kubatovics Tamás
[/caption]

<!-- Góleső Baján Rászolgált a megyei rangadó címre a Schieber Pincészet BLSE - Kecskeméti LC bajnoki. K. T. Fotók: Kubatovics Tamás -->