2012.02.25. 21:32

Zsinórban hetedszer nyert a Kecskemét SE

A második félidei játékának köszönhetően legyőzte a Szegedet a Kecskemét SE NB I/A-csoportos férficsapata a szombat esti bajnokin. A KSE zsinórban a hetedik győzelmét aratta a bajnokságban.

B. K.

KECSKEMÉT SE - NATURTEX-SZTE SZEDEÁK 89-73 (23-22, 21-18, 20-11, 25-22)
Kecskemét, 1300 néző. Vezette: dr. Vígh, Hegedűs T., Fodor A.

KECSKEMÉT: WITTMANN 19/6, DJERASZIMOVICS 19, Mészáros M. 2, Dénes, BENCZE 10. Csere: Vukadinov 14/3, PAPP I. 12, PERINE 11, Hegedűs G. 2. Szakmai igazgató: Sztojan Ivkovics

SZEGED: Drahos 6/3, LEVY 25, László R. 5, IVOSEV 9, Dukics 14/6. Csere: Csorvási L. 4/3, Kiss Zs. 7/3, Tanács 2, Molnár M. 1, Vida. Vezetőedző: Fodor Péter

Az eredmény alakulása: 4. p.: 9-9. 7. p.: 15-11. 13. p.: 27-29. 17. p.: 38-33. 22. p.: 50-42. 26. p.: 59-46. 33. p.: 70-53. 37. p.: 75-62.

Sztojan Ivkovics: - Öröm itt lenni ennyi néző előtt. A taktikai feladatot jól oldottuk meg, az alacsony szerkezettel megleptük az ellenfelet.
Fodor Péter: - Az első félidőben pariban voltunk. A harmadik negyedben egy vitatható bírói ítélet miatt hátrányba kerültünk, és utána futottunk az eredmény után. A külső embereket nem jól fogtuk.