2011.09.07. 22:06

A 93. percben lőtt góllal nyert a KTE

Izgalmas, fordulatos mérkőzésen győzte le az Újpestet a Kecskeméti TE a labdarúgó Ligakupa D-csoportjának 2. fordulójában. Simon Attila a meccs utolsó húsz percében két gólt szerzett, a győztes találatot a 93. percben lőtte.

B. K.

Kecskeméti TE - Újpest FC 4-3 (1-2)
Kecskemét, 1000 néző. Vezette: Karakó (Márkus, Galán)
KTE: Ribánszki - Koszó, Radanovics, Balogh B., Forró (Maynard, 19. perc) - Ebala (Szavics, a szünetben), Csukics - Bori (Gyurcsó, a szünetben), Alempijevics (Simon A., 58.), Stokic - Lencse (Urbán G., a szünetben). Vezetőedző: Tomiszlav Szivics

Újpest: Horváth T. - Privigyei, Szalai V., Wilson, Banai - Dombai, Üveges Nagy P., 54.) - Horváth R. (Popovics, a szünetben), Bognár I., Kovács D. (Nagy J., 63.) - Szabó B. (Kocsis D., 69.) Vezetőedző: Zoran Szpisljak
Gólszerző: Lencse (1-0) a 2., Bognár I. (11-esből 1-1) a 19. , Üveges (1-2) a 35., Szabó B. (11-esből 1-3) az 54., Szavics (2-3) a 60., Simon A. (3-3) a 74., Simon A. (4-3) a 93. percben.

Kiállítva: Stokic (lefejelő mozdulatot tett Nagy János felé) a 79. percben.
Jó: Szavics, Simon A., Gyurcsó, Forró, illetve Bognár I., Privigyei, Banai.

A D-csoport másik meccsén: Paks - Szolnoki MÁV 10-1