2011.01.13. 07:25

El-Amin ellen nem volt ellenszere a Szedeáknak

Húsz pontos vereséget szenvedett a PVSK otthonában a Dél-Konstrukt SZTE-Szedeák a férfi kosárlabda bajnokság 16. fordulójában. Fodor Péter együttese 10Húsz pontos vereséget szenvedett a PVSK otthonában a Dél-Konstrukt SZTE-Szedeák.

baon.hu

Húsz pontos vereséget szenvedett a PVSK otthonában a Dél-Konstrukt SZTE-Szedeák a férfi kosárlabda bajnokság 16. fordulójában. Fodor Péter együttese 104-84-re kapott ki a Lauber Dezső sportcsarnokban. A Kiss Zsoltot nélkülöző szegedi csapata nem bírt a hazaiak amerikai légiósával, Muhammad El-Aminnal. A 23 esztendős játékos összesen 47 (!) pontot dobott, valamint kiosztott hat gólpasszt és kiharcolt tizenegy faultot, így 56 IBM ponttal zárt. A Szedeák a második és a harmadik negyedet szúrta el, hiszen ebben a két játékrészben a Pécs tizennyolc pontot vert Nyilasékra. Fodor Péter tanítványai ezzel a vereséggel visszacsúsztak a tabella 11. helyére. Forrásunk a webradio.hu.

Férfi kosárlabda NB I/A 16. forduló

PVSK-Pannonpower - Dél-Konstrukt SZTE-Szedeák 104-84 (25-20, 29-20, 28-18, 22-26)

Pécs, 800 néző. Vezette: Györffy P.A., Gorka Sz., Szilas Gy.

PVSK: Glavinic 12/6, El.Amin 47/18, Hosszú, Tóth N. 10/3, Egemonye 25. Csere: Eilingsfeld 2, Kovács 4/3, Kiss, Gémes 4, Deák. Vezetőedző: Szrecsko Szekulovics.

Szedeák: Drahos 6, Rubin 26/9, Nyilas 5, Dukics 17/6, McKenzie 10. Csere: Vida 5, Tanács 9/9, Molnár M. 6/3, Simándi. Vezetőedző: Fodor Péter.

A Dél-Konstrukt SZTE-Szedeák vasárnap 18 órakor a Kaposvárt fogadja az újszegedi sportcsarnokban.

Forrás: webradio.hu