2010.08.22. 09:11

A kerekegyháziak most sem tudták legyőzni a Ladánybenét

Nyerni szeretett volna a Kerekegyháza megyei I. osztályú labdarúgó csapata a Ladánybene ellen. Eddig ugyanis még bajnoki mérkőzésen soha nem sikerült legyőzniük a szomszéd település gárdáját.

Sz. T.

A találkozó nagyon jól indult, mert már a 6. percben a vendégek hálójában táncolt a labda. A fiatal hazai gárda rendkívül tetszetősen játszott, sokat mozogtak, az álmosnak tűnő, lassan passzolgató, vendégekkel szemben. Persze lehet, hogy ez a volt a beneiek taktikája. A félidő befejezése előtt sikerült is egyenlíteniük.

A második játékrészben is remek küzdelem folyt a pályán. Bosnyák játékvezető azonban elrontotta a két csapat játékát. Furcsa döntései felborzolták a szurkolók idegeit, akik kígyót, békát mondtak rá. Lehetett is, mert ezen a mérkőzésen ő játszotta a főszerepet, ráadásul nagyon rosszul.

A mérkőzés befejezés előtt öt perccel a vendégek megszerezték a vezetést, és utána már csak a labdatartására figyeltek. A játék képe alapján a hazaiak nem érdemeltek vereséget, sőt ők játszották a gyorsabb, tetszetősebb focit. Igaz, ezt a játékot gólra játsszák és a kerekiek a második félidőben, alig rúgtak kapura. Lövés nélkül pedig nem lehet gólt elérni.

Kerekegyháza-Ladánybene 1-2 (1-1)

Kerekegyháza: Beke - Kovács A. (Márton D.), Szalai (Dunai), Péntek, Bakos, Diós (Torbán), Sipos, Fejes, Balogh, Virág G. Edző: Márton Pál.

Ladánybene: Fischer - Mészáros Hamar (Ozsváth), Miskei, Nagy N. (Virág A.), Kislőrincz, Tóth iI, Dóka, Sándor, Kiss (Erdélyi), Balla (Király). Játékos edző: Ozsváth Ferenc.

Kerekegyháza, 250 néző. Vezette. Bosnyák (Ártim J., Fülöp). Gól: Diós, ill. Balla, Virág. Sárga lap: Péntek, Bakos, ill. Mészáros, Hamar. Kitűnt: Péntek, Fejes, Sipos, Balogh, Diós, ill. Miskei, Kislőrincz, Sándor. Ifjúsági eredmény 2-4. -->