2009.08.29. 20:52

Négyet rúgott a Baja a Szekszárdnak

Hét mezőnyjátékossal és négy kapott góllal fejezte be ma (szombat) bajai vendégjátékát a Szekszárd a labdarúgó harmadosztály Dráva-csoportjának bajnokiján.

Kubatovics Tamás

A Bajai LSE KALO-MÉH közel egy órán át mezőnyfölényben játszott, ám ezt nem tudta gólra váltani. Az előző bajnokságban bajaiként játszó Frőhlich vezérletével bátran futballozott a Szekszárd, de védősorából hárman gyorsan besárgultak.
Ez szünet után megbosszulta magát: Vizdár, majd Fehér is begyűjtötte második sárgáját, a megítélt büntetőből Nagy Előd juttatta előnyhöz a Baját a 70. percben. Öt perccel később Kohány Gábor kapáslövésével tovább nőtt a hazai előny, ekkor Rikkersnél szakadt el a cérna és szövegelésért ő is megkapta a piros lapot. Három perccel később Sziegl, a 85. percben pedig Suba 11-esből ért el újabb hazai gólt. Baja-Szekszárd 4-0.